Dominanty obývacej miestnosti - tipy na extravagantné kúsky

12

Dominantou každej obývacej miestnosti býva sedacia súprava. Nemusí to byť však vždy tak. Poďme si ukázať niekoľko tipov na zaujímavé, až extravagantné kúsky nábytkárskeho priemyslu, ktoré váš interiér rozhodne oživia.

Obývacia izba v štýle extravagancie

Takmer v každom interiéri je niečo, čo nás hneď na prvý pohľad zaujme. V prípade obývacej miestnosti nám ako prvé padá zrak väčšinou na sedačku, prípadne na kreslo. Ak máte obývačku spojenú aj s jedálňou, poprípade aj s kuchyňou, môžu nás zaujať aj jedálenské či barové stoličky. 

 

Aj preto sme si pre vás pripravili hneď niekoľko zaujímavých kúskov z našej ponuky, ktoré zaujmú nielen vás, ale aj každú vašu návštevu. Poďme sa na ne pozrieť.

Zažiarte farbami

Je váš interiér fádny? Máte pocit, že mu niečo chýba? Čo takto ozdobiť ho farebným doplnkom v podobe farebného kresla či taburetky? V poslednej dobe je trendy napríklad kráľovská modrá.

212

 

Elegantne doplní vašu obývačku napríklad čalúnené kreslo CASEY ES v modrom prevedení či taburetka LORI VELVET s elegantnými ozdobnými stehmi na povrchu sedadla.

Trendy sú rôzne zaujímavé vzory

Dávate prednosť vzorovanému nábytku? Či už máte radšej geometrické alebo kvetinové vzory, jedno je jasné. Najmä v prípade jednoliateho interiéru poskytnú okamžité oživenie priestoru. 

1234567

V prípade, že sa vám páčia kvetinové vzory a hodia sa do vášho interiéru, v ponuke máme túto praktickú pohovku Hogo Marakesh.

 

Odoberať newsletter o zaujímavých článkoch a novinkách

Netradičné kúsky vyniknú v strohom interiéri

V prípade, ak chcete svoju obývačku oživiť niečím vkusným a zároveň výnimočným, siahnite po kreslách v netradičnom dizajne. Wau efekt viete vytvoriť aj pomocou zaujímavých taburetiek od výmyslu sveta. Stačí sa inšpirovať.

 

123

 

Ak vám imponujú oranžové tóny a hodia sa vám do interiéru vašej obývacej miestnosti, vyskúšajte napríklad čalúnené kreslo SUSA ES z kolekcie SOUL, ktoré je výnimočné svojím výrazným prešívaním a vysokými podrúčkami.

 

1234

 

Nežnejšie pohlavie možno osloví niečo jemnejšie, no zároveň stále rovnako pútavé. Ako príklad spomenieme kreslo AMORINO, ktorého elegancia tkvie vo výraznom prešívaní a vo vysokých podrúčkach. Svojím vzhľadom pripomína morskú mušľu a je naozaj veľmi pohodlné.

Jedálenské stoličky, ktoré zaujmú

Máte obývaciu miestnosť spojenú s jedálňou a kuchyňou? V tom prípade môžete ako extravagantný prvok použiť jedálenské stoličky. Dnes už nájdete mnoho druhov a tvarov, takže je naozaj z čoho vyberať. Ak ale chcete niečo, čo upúta, vsaďte na netradičné materiály a zaujímavé prevedenie.

 

12345

 

Zaujímavým prvkom v jedálni spojenej s obývacou miestnosťou môžu byť jedálenské čalúnené stoličky HALS Grafit, ktoré sa svojím vzhľadom hodia nielen do kuchyne, ale aj do kancelárie. Vďaka kovovej konštrukcii v lakovanej čiernej farbe a čalúnenej látke s elegantným prešívaním zaujmú nejedno oko. Navyše sú veľmi pohodlné.

Máte už svoj extravagantný kúsok?

Ako je na tom vaša obývačka? Máte v nej nejaké zaujímavé prvky, ktoré vás svojím vzhľadom zaujmú hneď, ako vojdete do miestnosti? Podeľte sa s nami o svoje extra kúsky a inšpirujte tak ostatných.

123456

 

Podobne si viete oživiť interiér aj stoličkou TRIX VELVET. Jej zaujímavé farebné prevedenie a ozdobné čalúnenie výborne zvýrazní jedálenskú časť miestnosti a ak chcete, môžete ju využiť aj do pracovne či do obývačky namiesto kresla.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz