Doprava a doručenie

Doprava a doručenie

 Naša vlastná doprava:

Vieme aké je náročné doručenie nábytku, preto je skoro až nevyhnutné, doručovanie vlastnými vozidlami a šoférmi. Taktiež doručujeme v poobedňajších hodinách a v sobotu. Taktiež pri doručovaní využívame kuriérske spoločnosti. 

doprava

 

Trvalo platná cena za doručenie do 299€ je - 4,90€. Tovar expedujeme z centrálneho skladu Nádražná 33, 909 01 Skalica. Tovar doručujeme po celej Slovenskej republike a po dohode taktiež okolité štáty. Doba dodania pri kuriérskej spoločnosti je do 48 hod. od odoslania. Našou dopravou doručujeme do 7 dní. Voláme minimálne dva dni vopred, pre potvrdenie dňa a času doručenia. Pohodlie pri doručovaní je pre nás priorita.

Vždy Vás včas informujeme o stave objednávky a taktiež spôsobe prepravy. 

 

Osobné vyzdvihnutie:

Je možné v našom centrálnom sklade na záhorí Nádražná 33, 909 01 Skalica - Slovensko. Pri objednávke zadáte “Osobný odber Skalica” a zadáte možnosť platby. Môžete si vybrať platba vopred alebo na mieste v hotovosti. Čas vyzdvihnutia je nutné si rezervovať minimálne deň vopred

 unnamed

 

Vynáška do domu:

Ponúkame taktiež vynášku do domu alebo bytu. V prípade ak máte o danú službu záujem. Napíšte nám to prosím do poznámky v objednávke. Následne Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru pre Vás.

 

Doručenie v sobotu a poobedňajšom čase:

Tovar doručujeme pri obvyklých časoch 8:00 - 19:00. Pri náročných produktoch, ako sú sedacie súpravy a pod. je nutné viac času a práce. 

Ak Vám nevyhovuje klasický doručovací čas, tak je možné si priplatiť za danú službu 7€.

Pri objednávke je nutné napísať do poznámky: “požadujem doručenie v sobotu/poobede.”

 

Prajeme Vám príjemný nákup a v prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte. Sme tu pre Vás.

Vaše MojeKreslo.sk

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz