Kto sme

Vítame vás na  Untitled-4

" Sedenie na každú príležitosť "

 

Kto sme a čo robíme

Sme e-shop so sedacím nábytkom a doplnkami. Nájdete u nás rôzne kreslá, stoličky, sedačky a sedacie súpravy, ale aj detské či záhradné sedenie. V ponuke máme, samozrejme, aj hobby sedenie, ako napríklad rybárske či hráčske kreslá. Našou snahou je, aby ste u nás našli všetko pre vaše pohodlné sedenie.

Naša vízia do budúcnosti

Samozrejme sa chceme rozrastať. Našou víziou je otvoriť v priebehu dvoch rokov dva showroomy na Slovensku a spustiť predaj aj v susednom Česku a Poľsku. Ponuku plánujeme obohatiť o čo najviac slovenských a českých výrobcov sedacieho nábytku, aby ste tak u nás našli sedenie ku každej príležitosti.

Šetríme prírodu, myslíme ekologicky

Aby sme čo najviac pomohli našej prírode, snažíme sa šetriť ju, kde sa len dá. Aj preto posielame faktúry len v elektronickej podobe a aj marketing využívame takmer výlučne v online formátoch.

 

Nakombinujte si sedenie podľa vašich predstáv

 

Tovar ponechávame originál od dodávateľov, a teda ho neprebaľujeme do vlastných obalov. Pri rozvoze dbáme na čo najmenšie prejazdy. Disponujeme vlastnou dopravou, pričom rozvážame aj v poobedňajších hodinách či v sobotu. Okrem toho spolupracujeme aj s kuriérskou spoločnosťou GEIS, a to kvôli skráteniu doby čakania. Ich služby však využívame iba pri menej náročnom tovare, ako sú stoličky či kancelárske kreslá.

Obráťte sa na nás

Potrebujete poradiť? V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na náš e-mail info@mojekreslo.sk, prípadne na infolinku na tel.č. +421944352300. Sme vám k dispozícii od pondelka do soboty, a to v čase od 8 do 17.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie