Kto sme

Vítame vás na  Untitled-4

" Sedenie na každú príležitosť "

 

Kto sme a čo robíme

Sme e-shop so sedacím nábytkom a doplnkami. Nájdete u nás rôzne kreslá, stoličky, sedačky a sedacie súpravy, ale aj detské či záhradné sedenie. V ponuke máme, samozrejme, aj hobby sedenie, ako napríklad rybárske či hráčske kreslá. Našou snahou je, aby ste u nás našli všetko pre vaše pohodlné sedenie.

Naša vízia do budúcnosti

Samozrejme sa chceme rozrastať. Našou víziou je otvoriť v priebehu dvoch rokov dva showroomy na Slovensku a spustiť predaj aj v susednom Česku a Poľsku. Ponuku plánujeme obohatiť o čo najviac slovenských a českých výrobcov sedacieho nábytku, aby ste tak u nás našli sedenie ku každej príležitosti.

Šetríme prírodu, myslíme ekologicky

Aby sme čo najviac pomohli našej prírode, snažíme sa šetriť ju, kde sa len dá. Aj preto posielame faktúry len v elektronickej podobe a aj marketing využívame takmer výlučne v online formátoch.

 

Nakombinujte si sedenie podľa vašich predstáv

 

Tovar ponechávame originál od dodávateľov, a teda ho neprebaľujeme do vlastných obalov. Pri rozvoze dbáme na čo najmenšie prejazdy. Disponujeme vlastnou dopravou, pričom rozvážame aj v poobedňajších hodinách či v sobotu. Okrem toho spolupracujeme aj s kuriérskou spoločnosťou GEIS, a to kvôli skráteniu doby čakania. Ich služby však využívame iba pri menej náročnom tovare, ako sú stoličky či kancelárske kreslá.

Obráťte sa na nás

Potrebujete poradiť? V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na náš e-mail info@mojekreslo.sk, prípadne na infolinku na tel.č. +421944352300. Sme vám k dispozícii od pondelka do soboty, a to v čase od 8 do 17.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz