Sedacia súprava Argon P Trinity 15 / Eko 17

Kód: 0116013510
1 387,60 €
10 - 12 týždňov

Detailné informácie

Podrobný popis

Rohová sedacia súprava Argon , v soběspojuje pohodlie a funkčnosť a uspokojí aj náročných zákazníky.Pohodlnostsezenízajišťujekombinace pružín skvalitní PURpěnou, velkéopěrnépolštáře a polohovacie opierka, ktorú si můžetenastavit doněkolika polôh. Sedacia súprava je rozkladacia s úložným priestorom .Jednoduchým rozložením pomocou automatu, získate dostatečněvelké lôžko na občasnépřespání Vašej návštěvy.Návodnarozložení môžete zhliadnuť v krátkom Gifu, ktorý je vdoplňkovýchfotografiíchnapravé strane. Sedacísoupravunabízíme vľavo i pravom prevedení. Je potiahnutá kvalitnípotahovou látkou v niekoľkých farebných prevedeniach, ktorá je kombinovaný s bielou EKO kožou . Všetky vyobrazené vankúše sú súčasťou sedacie súpravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Rohové sedačky P
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 180 kg
? Farba: Tmavo-sivá
Úložný priestor: ANO
Šírka: 304 cm
Rozkladacie: Áno
Výška operadla: 51 cm
Hĺbka sedu vankúš: 54 cm
Šírka podrúčky: 30 cm
Dĺžka: 201 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma NÁBYTOK FALCO bola založená v roku 1991. Jej hlavnou náplňou bola výroba kuchýň a kancelárskeho nábytku.

Postupne dochádza k rozširovaniu sortimentu i predajných miest. V polovici 90. rokov rozširujeme pôsobnosť do Karvinej, Ostravy, Havířova, Orlové, Třinca a na Šumpersko. Koncom 90. rokov firma rozširuje skladovacie kapacity ..

V roku 2001 bola zahájená výroba vlastnej kolekcie čalúnených sedacích súprav. V súčasnosti vyrábame 25 modelov variabilných sedacích súprav s cieľom maximálne vyjsť v ústrety zákazníkovi. Neustále sa snaží zvyšovať kvalitu výroby, výsledkom je cca 50.000 spokojných zákazníkov.

V roku 2005 vydáva firma prvé číslo inzertných novín TOP NÁBYTOK. Tieto sú distribuované do domácnosti pravidelne mesačne v počte 600.000 ks.

V roku 2007 začína firma priamy dovoz tovaru z oblasti Indonézie, Číny a Malajzie. Sortiment rozširuje o atraktívne ratanové tovaru, konferenčné stolíky, stoličky, jedálenské stoly a kancelárske kreslá. V roku 2008 bol na skladovanie dovážaného tovaru vybudovaný špecializovaný sklad a servis. Svojim odberateľom sa snažíme poskytovať maximálne výhodné odberateľské podmienky a perfektný servis.

 

Snažíme sa, aby tento potenciál, podporený zodpovednou prácou vysoko kvalifikovaného tímu spolupracovníkov, bol zárukou vysokej kvality poskytovaných služieb a spokojnosti zákazníkov.